Goedemorgen weekend Plaat van vandaag: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k 26 oktober |
k 19 oktober |
||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
|Gordon | |Gordon | ||
|Kon ik maar even bij jou zijn | |Kon ik maar even bij jou zijn | ||
|- | |||
|19 oktober 2024 | |||
|A-Ha | |||
|Take on me | |||
|- | |||
|12 oktober 2024 | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Versie van 26 okt 2024 09:34
| RTV Stichtse Vecht Goedemorgen weekend - De plaat van vandaag |
Hoofdpagina Terug |
|---|
| Datum | Artiest | Plaat |
|---|---|---|
| 26 oktober 2024 | Gordon | Kon ik maar even bij jou zijn |
| 19 oktober 2024 | A-Ha | Take on me |
| 12 oktober 2024 |
