Goedemorgen weekend Plaat van vandaag: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k 14 september |
k 7 september |
||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
|- | |- | ||
|7 september 2024 | |7 september 2024 | ||
|John Parr | |||
|St. Elmo's fire | |||
|- | |||
|1 september 2024 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 26 okt 2024 09:46
| RTV Stichtse Vecht Goedemorgen weekend - De plaat van vandaag |
Hoofdpagina Terug |
|---|
| Datum | Artiest | Plaat |
|---|---|---|
| 26 oktober 2024 | Gordon | Kon ik maar even bij jou zijn |
| 19 oktober 2024 | A-Ha | Take on me |
| 12 oktober 2024 | John Denver | Take me home, country roads |
| 28 september 2024 | Koos Alberts | Ik verscheurde je foto |
| 21 september 2024 | Meat Loaf | Paradise by the dashboard light |
| 14 september 2024 | Pink Floyd | Another brick in the wall |
| 7 september 2024 | John Parr | St. Elmo's fire |
| 1 september 2024 |
