Goedemorgen weekend Plaat van vandaag: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
k November gewijzigd |
||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
!style="text-align:left;width:35%;"|Artiest | !style="text-align:left;width:35%;"|Artiest | ||
!style="text-align:left;width:40%;"|Plaat | !style="text-align:left;width:40%;"|Plaat | ||
|- | |||
|7 december 2024 | |||
|Otis Redding | |||
|(Sittin' on) The dock of the bay | |||
|- | |||
|25 november 2024 | |||
|Michael Jackson | |||
|Thriller | |||
|- | |||
|16 november 2024 | |||
|Simon and Garfunkel | |||
|Bridge over troubled water | |||
|- | |- | ||
|9 november 2024 | |9 november 2024 | ||
Versie van 5 dec 2024 14:12
| RTV Stichtse Vecht Goedemorgen weekend - De plaat van vandaag |
Hoofdpagina Terug |
|---|
| Datum | Artiest | Plaat |
|---|---|---|
| 7 december 2024 | Otis Redding | (Sittin' on) The dock of the bay |
| 25 november 2024 | Michael Jackson | Thriller |
| 16 november 2024 | Simon and Garfunkel | Bridge over troubled water |
| 9 november 2024 | Simon and Garfunkel | Bridge over troubled water |
| 26 oktober 2024 | Gordon | Kon ik maar even bij jou zijn |
| 19 oktober 2024 | A-Ha | Take on me |
| 12 oktober 2024 | John Denver | Take me home, country roads |
| 28 september 2024 | Koos Alberts | Ik verscheurde je foto |
| 21 september 2024 | Meat Loaf | Paradise by the dashboard light |
| 14 september 2024 | Pink Floyd | Another brick in the wall |
| 7 september 2024 | John Parr | St. Elmo's fire |
| 31 augustus 2024 | Prince | Purple rain |
| 24 augustus 2024 | Queen | Bohemian rapsody |
| 20 juli 2024 | Willy Nelson | Always on my mind |
